ZSS Czersk - Koło Ekologiczne - Czterolistna Koniczyna

Ekologiczne Przeglądy Teatralne

Już po raz XVII zorganizowaliśmy spotkanie z Przyrodą pod hasłem "Świat Przyrody, Świat Przygody". W Ośrodku Kultury w Czersku 23 marca wystąpiły dzieci z przedszkoli w Czersku i uczniowie naszej szkoły. Wszystkie przedstawienia były o tematyce ekologiczno-przyrodniczej. Gra aktorska, muzyka, śpiew, tańce, zachwyciły nie tylko publiczność ale też jury. Występ aktorów oceniali: Nadleśniczy Nadleśnictwa Czersk Pan Ireneusz Bojanowski, Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Pan Leszek Mroziński, instruktor O.K. Czersk Pani Emilia Klunder. W przerwach między przedstawieniami Pan Nadleśniczy opowiadał o naszych lasach a widzowie odpowiadali na pytania dotyczące przyrody. Wszyscy się bardzo dobrze bawili.

Wyniki Ekologicznych Przeglądów Teatralnych:

- Przedszkole Nr 1 im. Kubusia Puchatka otrzymało wyróżnienie za najlepszą charakteryzację i kostiumy;

- Niepubliczne Przedszkole Anioła Stróża najlepiej wypadło w grze aktorskiej i efektach specjalnych;

- Przedszkole Nr 2 im. Jana Brzechwy miało najciekawszą muzykę i scenariusz;

- Uczniowie ZSS w Czersku zostali wyróżnieni za scenografię.

Na zakończenie Nadleśniczy Pan Ireneusz Bojanowski wręczył maskotkę najlepszej aktorce z Niepublicznego Przedszkola Anioła Stróża, która grała Czerwonego Kapturka.

Pan Dyrektor naszej szkoły również otrzymał prezent.

Dziękujemy serdecznie sponsorom za wsparcie naszych Przeglądów Teatralnych: Nadleśnictwu Czersk, Urzędowi Miasta i Gminy Czersk, Panu Arkadiuszowi Gogolewskiemu.

image019.jpg

image023.jpg

image030.jpg

image196.jpg